YALIN 1 HAZİRAN’DA NOVADA ATAŞEHİR AVM’DE!

Novada Ataşehir AVM halka açık yaz konserleri serisinin ikincisi Yalın’la devam ediyor. Mayıs ayında Sertab Erener’i hayranlarıyla buluşturan alışveriş merkezinde, 1 Haziran 2013 Cumartesi günü saat 20.00’de aşk şarkılarının romantik sesi Yalın sahne alacak.

2004 yılında müzik dünyasına adım attığı “Ellerine Sağlık” albümünden sonra çıkardığı "Bir Bakmışsın", "Her şey Sensin", "Ben Bugün" albümleri ile büyük bir hayran kitlesi edinen Yalın, en güzel şarkılarını ve büyük beğeni toplayan, müzik listelerinin üst sıralarına yerleşen şarkılarının yer aldığı son albümü “Sen En Güzelsin”deki şarkılarını Novada Ataşehir AVM’de sevenleri için seslendirecek.

Etkinlik Detayları

Yer: Novada Ataşehir Meydanı

Tarih: 1 Haziran 2013, Cumartesi

Saat: 20:00

İlgili Haberler

Konserler

28 Kasım Gülben Ergen Sakarya Ada AVM İmza Günü

Gülben Ergen Kalbimi Koydum isimli yeni albümünün imza günüyle 28 Kasım 2015 tarihinde Sakarya Ada Avm'de sevenleriyle buluşuyor!

4 Aralık Hadise Ankara Podium AVM Konseri

Pop müziğin sevilen ismi ve O Ses Türkiye jürisi Hadise, 4 Aralık 2015 tarihinde Ankara Podium Alışveriş Merkezi Konseri İle Sevenleriyle Buluşuyor!

22 Kasım Hande Yener Gordion Avm İmza Günü

Gordion Avm'de Türk pop müziğin sevilen ismi Hande Yener sevenleriyle buluşuyor.

22 Kasım Gülben Ergen Bursa Anatolium AVM İmza Günü

Gülben Ergen 22 Kasım'da Kalbimi Koydum isimli son albümünün imza günüyle Bursa Anatolium'de sevenleriyle buluşuyor!

21 Kasım Atiye Novada Edremit Mini Konser ve İmza Günü

Abrakadabra isimli şarkısıyla gündemde olan pop müziğin başarılı ismi Atiye, Balıkesir Edremit Novada AVM'de, 21 Kasım 2015 tarihindeki mini konser ve imza günü etkinliğinde hayranlarıyla buluşuyor!

21 Kasım Keremcem Ankara ACity AVM İmza Günü

Türk Pop Müziğin sevilen ismi Keremcem 21 Kasım 2015 tarihinde Ankara ACity Alışveriş Merkezindeki İmza Gününde Sevenleriyle Buluşuyor!

21 Kasım İlyas Yalçıntaş Akhisar Novada Outlet İmza Günü

"İncir" şarkısıyla tanınan İlyas Yalçıntaş'ın İmza Günü 21 Kasım 2015 tarihinde Manisa Akhisar Novada Outlet'te!

21 Kasım Murat Dalkılıç Adana Optimum AVM Konseri

Türk pop müziğin başarılı temsilcilerinden Murat Dalkılıç, 21 Kasım 2015 tarihinde Adana Optimum Outlet Alışveriş Merkezinde konser verecek!

20 Kasım Gökhan Özen Ankara Antares AVM İmza Günü

Türk pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen, son albümü MASKE'nin imza günü ile 20 Kasım 2015 tarihinde Ankara Antares Alışveriş Merkezinde sevenleriyle buluşuyor!

18 Kasım Halil Sezai Konya Novada Mini Konser & İmza Günü

Kendine has tarzıyla büyük bir hayran kitlesine sahip ünlü şarkıcı Hali Sezai, 18 Kasım 2015 tarihinde Konya Novada Outlet'de sevenleriyle buluşuyor!

Sosyal Medya