Konserler

23 ve 24 Ekim Sezen Aksu Sezen'li Yıllar Volkswagen Arena İstanbul Konseri

Sezen'li Yıllar konseri ile Sezen Aksu hayranlarını 23 ve 24 Ekim tarihinde Volkswagen Arena İstanbul'da 40 yıllık bir yolculuğa çıkartıyor.

17 Ekim Demet Akalın Bostancı Gösteri Merkezi Konseri

Pop müziğin güçlü ismi Demet Akalın ; 17 Ekim tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor...

4 Ekim Sıla & Mabel Matiz Ankara Armada AVM Konseri

Türk pop müziğinin başarılı temsilcilerinden Sıla ve Mabel Matiz ; "Open Fest 2015" kapsamında 4 Ekim tarihinde Armada AVM'de hayranlarıyla buluşuyor...

3 Ekim Gökhan Tepe Jolly Joker İstanbul Konseri

Sevilen pop sanatçısı Gökhan Tepe ; son single'ı "Gelsen de Anlatsam" ile 3 Ekim tarihinde Jolly Joker İstanbul sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor...

26 Eylül Mehmet Erdem Jolly Joker İstanbul Konseri

Yaptığı şarkılarla büyük beğeni kazanan Mehmet Erdem ; 26 Eylül tarihinde Jolly Joker İstanbul'da hayranlarıyla buluşuyor...

22 Eylül Sıla Harbiye Açıkhava Konseri

Türk pop müziğinin sevilen yorumcu ve söz yazarı olarak adından başarılarıyla söz ettiren Sıla ; BKM organizasyonu ile 22 Eylül tarihinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde müzikseverlerle buluşuyor.

21 Eylül Sıla Harbiye Açıkhava Konseri

Türk pop müziğinin sevilen yorumcu ve söz yazarı olarak adından başarılarıyla söz ettiren Sıla ; BKM organizasyonu ile 21 Eylül tarihinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde müzikseverlerle buluşuyor.

?Karnaval ?solo albümü ile müzik listelerini altüst eden Sinan Akçıl Eurovision için yazdığı şarkıyı 'Azerbaycan'ın ünü Rusya, Ortadoğu ve Avrupa'yı aşmış divası Aygün Kazımova ile birlikte düet yaptı.

Müzikal kariyerine solo albümlerle devam etme kararı alan daha önce 2012 senesinde düet yapmayacağını açıklamış olan ünlü sanatçı bu kuralını Ortadoğu'nun divası Aygün Kazımova için bozdu. Akçıl 'ın bu hareketi Ortadoğu ve Balkanlardaki hayranlarına büyük bir sürpriz etkisi yaratırken, ikili Balkanlar ve Ortadoğu'yu kapsayacak yaz turnesi için şimdiden hazırlıklara başladı.

Dokuzsekiz müzik etiketi ile piyasaya çıkan söz ve müziği Sinan Akçıl 'a, aranjesini Tolga Kılıç ile ortak paylaştığı  ?2'nci Sen? isimli şarkı Of Çektim, Ne acı şeklim Hüzüne mi seçildim ben? Of çektim, aşkını geçtim, aşk benim, 2'nci sen; 1 hayat, 2'nci sen!?? sözleriyle bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor.