Öne Çıkanlar

Biyografiler

Konserler

23 ve 24 Ekim Sezen Aksu Sezen'li Yıllar Volkswagen Arena İstanbul Konseri

Sezen'li Yıllar konseri ile Sezen Aksu hayranlarını 23 ve 24 Ekim tarihinde Volkswagen Arena İstanbul'da 40 yıllık bir yolculuğa çıkartıyor.

17 Ekim Demet Akalın Bostancı Gösteri Merkezi Konseri

Pop müziğin güçlü ismi Demet Akalın ; 17 Ekim tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor...

4 Ekim Sıla & Mabel Matiz Ankara Armada AVM Konseri

Türk pop müziğinin başarılı temsilcilerinden Sıla ve Mabel Matiz ; "Open Fest 2015" kapsamında 4 Ekim tarihinde Armada AVM'de hayranlarıyla buluşuyor...

3 Ekim Gökhan Tepe Jolly Joker İstanbul Konseri

Sevilen pop sanatçısı Gökhan Tepe ; son single'ı "Gelsen de Anlatsam" ile 3 Ekim tarihinde Jolly Joker İstanbul sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor...

26 Eylül Mehmet Erdem Jolly Joker İstanbul Konseri

Yaptığı şarkılarla büyük beğeni kazanan Mehmet Erdem ; 26 Eylül tarihinde Jolly Joker İstanbul'da hayranlarıyla buluşuyor...

22 Eylül Sıla Harbiye Açıkhava Konseri

Türk pop müziğinin sevilen yorumcu ve söz yazarı olarak adından başarılarıyla söz ettiren Sıla ; BKM organizasyonu ile 22 Eylül tarihinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde müzikseverlerle buluşuyor.

21 Eylül Sıla Harbiye Açıkhava Konseri

Türk pop müziğinin sevilen yorumcu ve söz yazarı olarak adından başarılarıyla söz ettiren Sıla ; BKM organizasyonu ile 21 Eylül tarihinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde müzikseverlerle buluşuyor.

20 Eylül Ziynet Sali Harbiye Açıkhava Konseri

Ziynet Sali, 20 Eylül tarihinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşuyor.

19 Eylül Yıldız Tilbe Ankara Jolly Joker Konseri

Türkiye'nin sayılı besteci ve şarkı sözü yazarlarından Yıldız Tilbe ; 19 Eylül tarihinde Jolly Joker Ankara'da hayranlarıyla buluşuyor...

19 Eylül Şebnem Ferah Harbiye Açıkhava Konseri

Türk rock müziğinin güçlü sesi Şebnem Ferah ; 19 Eylül tarihinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşuyor.

8 gündür devam eden halk konserlerine son noktayı Atiye koydu.

Küçükçekmece Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu 7.Uluslararası Göl Festivali kapsamında önceki akşam aralarında Filistin, ABD, Brezilya, Macaristan, Tayvan gibi ülkelerden gelen dansçıların şovu önceki akşam Küçükcekmece'de sergilendi.


KAPANIŞ ATİYE'DEN

Festivalin kapanışında sekiz ülkeden gelen gençlerle birlikte sahneye çıkan Küçükcekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay tüm gençlere teşekkür ederken onlara birer hatıra olarak plaket takdim etti. Aziz Yeinay, Atiye konserinden önce günlerdir festivali takip eden ve kamoyuna bilgilendiren gazetecilere birer teşekkür plaketi takdim etti. Binlerce kişinin katıldığı fesitvalde son olarak sahneyi genç şarkıcı Atiye aldı. Konserlerinde ve özel gecelerde sahne aldığı yerlerde devamlı tayt giymesi ile konu olan Atiye bu sefer tercihi kırmızı mini bir elbiseden yana kullandı. Genç şarkıcı yaklaşık bir buçuk saat süren konserinde Küçükcekmecelilere unutulmaz bir gece yaşattı.