One Direction Üyesi Zayn Malik'in Terörist Olduğu İddiası

One Direction üyelerinden Zayn Malik'le ilgili şok bir iddia atıldı! Amerikalı bir terör uzmanı blog yazarı, Zayn Malik'i terörü desteklemek ve terörist olmakla suçladı. X-Factor yarışmasıyla tanınan Zayn Malik, Pakistan asıllı İngiliz bir Müslüman.

''Debbie Schlussel'' adında bir kadın, Zayn Malik müslüman olduğu için onu terörizmin propagandasını yaptığı ve terörü desteklediğini iddia etti. Bu sadece bir iddia olsa da büyük bir tepki yarattı. Türk Direction'lar Debbie'ye twitter üzerinden adeta savaş açtı. Uzun bir süre ''#TurkishDirectionersAreProudOfZaynsReligion'' uzun süre dünya gündeminde Top Trend oldu.

Debbie, yazdığı makalede Zayn Malik için çocuklara islamı empolize ettiği, vücudunda arapça dövmelerinin olduğunu poşuya benzer bir eşarp taktığını yazdı. Zayn Malik'in daha önce twitter hesabına yazdığı kelima-i şahadet için ''Müslümanların Militan Cümlesi'' dedi. Aileleri Zayn Malik ve One Direction'dan uzak tutmaları gerektiğini söyledi.

Zayn Malik'i sadece Directionerlar değil, birçok şarkıcının hayranından da destek geldi. Twitter yaklaşık 1 saat kadar yoğunluktan dolayı çöktü.