27 Nisan Hande Yener Bronx İstanbul Konseri


Tarih: 27 Nisan 2012 Cuma

Saat: 22:00

Yer: Bronx İstanbul

Bilet Fiyatları: Ayakta 50.00 TL (Biletix)

Türk Pop Müziğinin Kraliçesi Hande Yener İlk Kez Bronx'ta!

Uzun bir aradan sonra Taksim'de sahne olacak olan Hande Yener Bronx'a özel bir konserle sevenleriyle buluşuyor.

Profesyonel müzik kariyeri 2000 tarihli ?Senden İbaret? albümüyle başlayan Hande Yener, Yalanın Batsın parçasıyla büyük bir çıkışa imza attı. Ardından 2002 yılında Sen Yoluna Ben Yoluma albümünü yaptı. 2004 Yılında Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor albümü çıktı.

Hande Yener, 2007 yılında Nasıl Delirdim adlı albümünü piyasaya sürdü. Romeo adlı parçası haftalarca listelerin zirvesinde yer aldı.2008 yılında çıkardığı Hipnoz albümünde özel ses efektleri kullanıldı. Sonrasında Hayrola adlı stüdyo albümünü müzik severlerle paylaşan sanatçı, albümdeki tüm sözleri kendi yazdı. 1 Nisan 2010'da, 6 yıl aradan sonra tekrar pop albümü çıkarmıştır. Hande'ye Neler Oluyor? adını verdiği albümde 11 şarkı, 3 remix bulunmaktadır. Şarkıların hepsi Sinan Akçıl imzası taşırken son albümdeki şarkılarına yaptırdığı 11 remixi de Hande'yle Yaz Bitmez adını verdiği bir ?ara albüm?e koymuştur.

Müzik kalitesini sahne enerjisiyle birleştirerek kendine sadık bir hayran kitlesi edinen Hande Yener eski & yeni en sevilen parçalarının yer alacağı renkli ve bu çok özel konseriyle Bronx'ta!!!

PopTakiP

www.facebook.com/PopTakiPfan

www.twitter.com/PopTakiP

İlgili Haberler

Sosyal Medya