08 Eylül Ziynet Sali Küçükçiftlik Park Konseri

Tarih: 08 Eylül 2012 Cumartesi
Saat: 21:00
Yer: KüçükÇiftlik Park, İstanbul
Bilet Fiyatları: Biletix

Ziynet Sali "Bir Akdeniz Rüyası"

Konuk Sanatçılar: Angela Dimitriu, Vasilis Saleas?

İstanbul'daki ilk açık hava konseri için Türkçe Pop, Flamenko, Balkan ve Yunan şarkılardan oluşan bir repertuar hazırlayan Sali ayrıca önemli sanatçı konuklarıyla sahnesini paylaşacak.

İki bölümden oluşacak konserin ilk bölümünde hit şarkılarını seslendirecek olan sanatçı Flamenko, Balkan ve Latin şarkılardan da örnekler sunacak. Özel sahne ve ışık tasarımları hazırlanan  bu bölümde İspanyol Flamenko dansçısı Manuel Reina dansı ile Sali'ye eşlik edecek. İkinci bölümde tam bir Yunan şov atmosferi alacak olan konserin bu bölümünde Ziynet Sali'nin konukları dünyanın en büyük klarnet virtuozü müzisyen Vasilis Saleas ve Yunan müziğinin en önemli temsilcilerinden Angela Dimitriu olacak. Zeybek ve sirtaki şovlarının sahneleneceği bölümün ardından Ziynet Sali'nin Remixes albümünde yer alan bazı DJ'ler performans sergileyecek.

Sahne, ses, ışık konsepti ve zengin içeriğiyle "Bir Akdeniz Rüyası?nın yaşanacağı konser için KüçükÇiftlik Park?ta bu konsere özel bir oturma planı hazırlanıyor. Müzikseverler konseri localar ve standlardan izleyebilecekler.

PopTakiP

www.facebook.com/PopTakiPfan

www.twitter.com/PopTakiP

İlgili Haberler

Sosyal Medya