YALIN 1 HAZİRAN’DA NOVADA ATAŞEHİR AVM’DE!

Novada Ataşehir AVM halka açık yaz konserleri serisinin ikincisi Yalın’la devam ediyor. Mayıs ayında Sertab Erener’i hayranlarıyla buluşturan alışveriş merkezinde, 1 Haziran 2013 Cumartesi günü saat 20.00’de aşk şarkılarının romantik sesi Yalın sahne alacak.

2004 yılında müzik dünyasına adım attığı “Ellerine Sağlık” albümünden sonra çıkardığı "Bir Bakmışsın", "Her şey Sensin", "Ben Bugün" albümleri ile büyük bir hayran kitlesi edinen Yalın, en güzel şarkılarını ve büyük beğeni toplayan, müzik listelerinin üst sıralarına yerleşen şarkılarının yer aldığı son albümü “Sen En Güzelsin”deki şarkılarını Novada Ataşehir AVM’de sevenleri için seslendirecek.

Etkinlik Detayları

Yer: Novada Ataşehir Meydanı

Tarih: 1 Haziran 2013, Cumartesi

Saat: 20:00

Konserler

27 Aralık Cem Belevi Samsun Piazza AVM Konseri

Cem Belevi 27 Aralık 2015 Pazar günü Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde Sevenleriyle Buluşuyor!

27 Aralık Sinan Akçıl Ankara Park Vera AVM Konseri

Sinan Akçıl mini konser ve imza günü etkinliğiyle 27 Aralık 2015 pazar günü Ankara Park Vera Alışveriş Merkezi'nde sevenleriyle bir araya geliyor...

26 Aralık Ajda Pekkan Akasya Acıbadem AVM Konseri

Tük popunun her daim süper starı Ajda Pekkan Konseri ile yılbaşı coşkusu Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi'nde yaşanıyor!

26 Aralık Aynur Aydın Forum Aydın AVM Konseri

Aynur Aydın, Kış Festivali çerçevesinde 26 Aralık 2015 Cumartesi günü Forum Aydın AVM'de mini konser ve imza günü ile sevenleri ile buluşacak.

26 Aralık MFÖ Ankara Gordion AVM Konseri

Mazhar - Fuat - Özkan Ankara Gordion Alışveriş Merkezi Konseri İle Sevenleriyle Buluşuyor...

13 Aralık Ziynet Sali Forum Trabzon Konseri

Forum Winter Fest kapsamında gerçekleşecek defile ve Ziynet Sali'nin mini konseri ile Trabzonluların içi ısınacak

12 Aralık İrem Derici Point Bornova AVM Konseri

Birbirinden güzel şarkılarıyla son döneme damgasını vuran İrem Derici, 12 Aralık 2015 Cumartesi akşamı Point Bornova Alışveriş Merkezi'nde İzmirli hayranlarıyla buluşuyor...

12 Aralık Merve Özbey Adana Optimum AVM İmza Günü

Pop müziğine güçlü sesiyle yeni bir soluk getiren Merve Özbey, 12 Aralık 2015 Cumartesi günü Adana Optimum Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen imza günü ve mini konser ile sevenleriyle buluşacak...

4 Aralık Hadise Ankara Podium AVM Konseri

Pop müziğin sevilen ismi ve O Ses Türkiye jürisi Hadise, 4 Aralık 2015 tarihinde Ankara Podium Alışveriş Merkezi Konseri İle Sevenleriyle Buluşuyor!

28 Kasım Gülben Ergen Sakarya Ada AVM İmza Günü

Gülben Ergen Kalbimi Koydum isimli yeni albümünün imza günüyle 28 Kasım 2015 tarihinde Sakarya Ada Avm'de sevenleriyle buluşuyor!

Sosyal Medya