Hande Yener ve Mustafa Sandal Cumhuriyet Bayramı Coşkusu İçin 29 Ekim'de Küçükçiftlikpark'ta!

 

Etkinlik Detayları:

Tarih: 29 Ekim 2013

Yer: Küçük Çiftlik Park

Saat: 20.30

Şişli Belediyesi, Cumhuriyetimizin 90. yılı nedeniyle binlerce yurttaşın katılacağı bir kutlama organizasyonu gerçekleştirecek.

29 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek etkinlikte, binlerce yurttaş, çok sayıda tekneyle Arnavutköy, Bebek, Üsküdar, ve Kadıköy’den hareket ederek, İstanbul Boğazında geçit töreni yapacaklar. Üzerinde “Cumhuriyet ve Demokrasi” yazılı onlarca tekne, boğazı bir baştan bir başa dolaştıktan sonra, Dolmabahçe’ye yanaşacak. Daha sonra teknelerden inecek olan yurttaşların da katılımıyla, aynı akşam saat 20.30’da Maçka Küçükçiftlik Parkı’nda “Cumhuriyet ve Demokrasi” konseri düzenlenecek. Konserde, sevilen sanatçılar Mustafa Sandal ve Hande Yener, şarkılarıyla İstanbullulara Cumhuriyet coşkusunu yaşatacak. 

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Cumhuriyetimizin 90.yılını büyük bir coşkuyla kutlamayı hedeflediklerini belirterek, “Büyük Önder Atatürk, 10. yıl Nutku’nda, Cumhuriyeti her 10 yılda bir daha büyük bir coşkuyla kutlamamızı vasiyet ediyor. Biz de onun emanetine sahip çıkma bilinciyle, özellikle genç kuşaklara Cumhuriyet ve Atatürk sevgisini aşılamak için çalışıyoruz. Tüm İstanbulluları 29 Ekim günü saat 17.00’de başlayacak olan boğaz turuna ve aynı akşam yapacağımız Cumhuriyet konserine bekliyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Sosyal Medya