İstanbul bir dünya starını ağırlamaya hazırlanıyor. Pop müziğin asi romantiği Enrique Iglesias, Sex&Love turnesi kapsamında 19 Ağustos'ta KüçükÇiftlik Park'ta!


Enrique Iglesias

Küçükçiftlikpark İstanbul Konseri

 

Tarih: 19 Ağustos 2015

Saat: 19:00

Yer: Küçükçiftlik PArk - Maçka / İstanbul

Bilet Fiyatları: Loca 8 kişilik fiyat - 4.740.00 TL

Deluxe Lounge - 580.00 TL

Sahne Önü Giriş - 295.00 TL

Genel Giriş - 113.00 TL (Biletix)

 

Kurallar

Etkinlik açık hava konseridir ve her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir.

Organizatör bilet fiyatlarında ve konser saatlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etkinlik alanına  yiyecek ve içecekle giriş yapılamaz.

Etkinlik alanına profesyonel kamera alınmayacaktır.

 

Albümleriyle dünya çapında 100.000.000'dan fazla satış grafiği yakalayan ve sahip olduğu onlarca Grammy ile milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Enrique Iglesias, Sex&Love turnesi kapsamında İstanbul'da...

Muhteşem sahne şovları ve olağanüstü performansı ile Unilife ve VolumeUp organizasyonuyla 19 Ağustos akşamı KüçükÇiftlik Park'ta 2015 yazının unutulmaz gecelerinden biri gerçekleşecek. Eşsiz bir vokal olmasının yanı sıra, sahnede yarattığı atmosfer ile her performansında hayranlarını şaşırtacak bir sürpriz yapan Iglesias'ın en sevilen şarkılarını paylaşacağı gece, şüphesiz bu yaza damgasını vuracak.

Sahip olduğu 390 ödül ile ödül rekortmeni olarak tanımlanan ve "Rhythm Divine", "Bailamos", "Hero", "Tonight" (I'm Lovin' You), "I like It", "Dirty Dancer", "I’m a Freak" gibi hitlere imza atan Enrique Iglesias, İstanbul konseri uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Genç kızların sevgilisi, pop müziğin asi romatiği, ödül rekortmeni Iglesias ile İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta yaşanacak bu muhteşem buluşma için acele edin. 

1995'te 20 yaşında iken çıkardığı ilk albümü "Enrique Iglesias" ile müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan Enrique Iglesias, sadece İspanyolca şarkılardan oluşan bu albümü ile albüm çıktıktan üç hafta sonra Altın Plak kazandı. Toplamda 137 milyon satışa ulaşan Latin popun kralı Iglesias, müzik dünyasının en prestijli ödülleri olan Grammy ve Latin Grammy de dahil olmak üzere toplamda 150'den fazla ödülü kucakladı.

"Rhythm Divine", "Bailamos", "Hero", "Tonight (I’m Lovin’ You)", "I Like It", "Dirty Dancer", "I'm a Freak" gibi hitlere imza atan Enrique, 2014'de yeni albümü Sex&Love'ı yayımladı. Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Pitbull gibi sanatçılarla düetleri de içeren albüm, Amerika Latin pop albüm sıralamasında birinci sıraya kadar yükseldi. Albümün ses getiren single'ı "Bailando", Billboard's Hot Latin Songs sıralamasında 39 hafta birinci sırada kalarak bir rekora imza attı. Şarkı aynı zamanda Iglesias'a 2014 Latin Grammy Ödülleri'nde de 3 ödül getirdi.

Detaylı bilgi için: 0 (216) 355 77 91 - 0 (533) 396 00 96

 

 

 

İlgili Haberler

Sosyal Medya