Nükhet Duru ve Yaşar, "Hayat Şarkılarda" konseri ile 18 Eylül akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşuyor.

 

Etkinlik: Yaşar & Nükhet Duru Konseri

Tarih: 18 Eylül 2015 

Saat: 21:00

Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, İstanbul

Biletler: Biletix

 

Nükhet Duru ve Yaşar ilk kez birlikte... Şarkıları ezbere bilinen, dinlemeye, söylemeye doyamadığınız, her çıktıkları sahneyi efsanevi bir gösteriye çeviren iki dev sanatçıdan yaza damgasını vuracak buluşma! Nükhet Duru ve Yaşar, muhteşem bir orkestra eşliğinde şarkılarını sizin için, sizinle söyleyecek.

Güçlü sesleri, şarkıları ve sahne performansları ile müzik dünyasına imzalarını atan Nükhet Duru ve Yaşar, unutulmaz şarkıların unutulmaz gecesinde, muhteşem bir orkestra eşliğinde, geceyi ölümsüzleştirecekler. Şarkılarla yaşayan ve şarkıları yaşatan Nükhet Duru ve Yaşar, kendi şarkılarının yanı sıra Tanju Okan'dan Barış Manço'ya, Zülfü Livaneli'den Selda Bağcan'a pop müziğinin ustalarının en beğenilen şarkılarını o gece sadece sizin için söyleyecekler.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde tüm misafirler sadece unutulmaz bir konsere değil, benzersiz bir gösteriye de tanık olacaklar. Dev ikili, izleyenlere konser boyunca renkli, eğlenceli saatler yaşatacaklar.

"Hayat Şarkılarda" şarkılarıyla coşturacak, sohbetiyle eğlendirecek, sürprizleriyle şaşırtacak. Nükhet Duru ve Yaşar hayranlarının ve tüm müzikseverlerin bu yaz kaçırmayacakları, şarkıları hep bir ağızdan söyleyecekleri, dopdolu bir konser olacak!

Bu benzersiz gecede, siz de Nükhet Duru ve Yaşar ile söyleyin, onlarla birlikte bambaşka bir gece yaşayın.

İlgili Haberler

Sosyal Medya