Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Levent Yüksel ; 5 Eylül tarihinde  Jolly Joker Ankara'da hayranlarıyla buluşuyor...

 

Tarih: 5 Eylül 2015 

Saat: 22:00

YerJolly Joker Ankara , Ankara

Biletler: Biletix

 

Sezen Aksu ve Uzay Hepari ile ilk albümünün çalışmalarına başlayan Levent Yüksel, 1993 yılında Med-Cezir'i müzikseverlerle buluşturdu. Albümden çıkan "Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk", "Tuana", "Kadınım", "Med-Cezir" ve "Uçurtma Bayramları" isimli şarkılar oldukça beğenildi ve müzikalite anlamında dönemini aşan bir albüm olarak değerlendirildi.

Sanatçı, ikinci albümü "Levent Yüksel'in 2. CD'si"ni 1996 yılında piyasaya sürdü. 1997 yılında çıkardığı single çalışması "Bi'daha" ulaşılması imkansız görünen bir satış rakamına ulaştı ve büyük ilgi görüp, maçlara slogan ve televizyon programlarına isim oldu. 1998 yılında üçüncü albümü Adı Menekşe'yi yayımlayan sanatçı, 2000 yılında prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı ve Sezen Aksu, Aysel Gürel, Bülent Ortaçgil, Mirkelam ve Ümit Sayın gibi çok önemli müzisyenlerle çalıştığı "Aşkla" isimli albümünü çıkardı. 2004'te "Uslanmadım" ve 2006’da "Kadın Şarkıları" albümlerini yayımladı. 2009'da grubu Sıfır KM ile aynı ismi taşıyan albümünden sonra en son 2012'de "Topyekün" albümünü çıkardı.

 

* VIP ve Sahne Önü bilet sahiplerinin, 0 (533) 420 18 06 numaralı telefona rezervasyon yaptırmaları rica olunur.

* VIP ve Sahne Önü bilet sahiplerine, minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır.

 

 

 

İlgili Haberler

Sosyal Medya