Oğuzhan Koç, sevgililer günü kapsamında 19 Şubat Pazar günü Forum İstanbul’da sevenleriyle bir araya geliyor.

 

Forum İstanbul sevgililer günü kutlamasını eğlenceli bir yarışma ile karşılamanın yanı sıra, ünlü oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç’un mini konseri ile taçlandırmaya hazırlanıyor.

Forum İstanbul, Sevgililer Günü kapsamında çok özel bir etkinlikle ziyaretçilerini karşılayacak olmanın heyecanını yaşıyor. Ayrıca 19 Şubat Pazar günü Oğuzhan Koç mini konseri ve imza günü ile birlikte çiftleri keyifli bir sürpriz bekliyor.

Sevgililer gününe özel olarak, 11-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışma ile çiftler, Forum İstanbul’da kurulacak profesyonel stüdyoya girerek sevgilisi için şarkı söyleyebilecek. Şarkısını bu özel stüdyoda kaydeden müzikseverler, videolarını instagram sayfalarında #ForumİstanbulbibAŞKa hashtag’i ile paylaşarak 17 Şubat’a kadar beğenileri toplayacak. En çok beğeniyi alan katılımcı Süper FM’e konuk olacak ve radyoda yayınlanacak bu şarkısı ile sevgisini tüm Türkiye’ye duyuracak. Ayrıca en çok beğeniye ulaşan üç katılımcı, 19 Şubat Pazar günü Oğuzhan Koç ile Forum İstanbul’da bir araya gelerek ödüllerini kendisinin elinden alacak.

İlgili Haberler

Sosyal Medya