2 Grup Yeniden Kavgalı

One Direction ve The Wanted yeniden kavga etti! Daha önce grup üyeleri twitter üzerinden de kavga etmiş, bu olay magazin gündeminde bir süre kalmıştı. Grup yeniden kavgalı!

 

Her 2 İngiliz grup devamlı karşılaştırılıp duruluyor. One Direction üyelerinden Louis ve Liam, twitter üzerinden The Wanted üyelerinden Tom ve Jay ile tartışmıştı. Tweetlerin bir kısmı sonradan silinmişti fakat artık çok geçti. Bunun dışında One Direction'dan Zayn ile The Wanted'dan Max'in da ayrıyeten bir kavgası olmuştu. One Direction bir konserinde The Wanted'dan bahsetmişti, The Wanted ise One Direction için "çocuk grubu" demişti. Görüldüğü üzere, twitter üzerinden olan kavgalar sadece bizim ülkemizdeki şarkıcılarda yokmuş!

 

The Wanted grubundaki Max, Amerika'da bir radyo programı sırasında One Direction'dan Harry Styles ile bir problemi olmadığını söyledi ve Harry ile ilgili iyi yorumda bulundu. Fakat grubun diğer üyelerinden George için aynı durum söz konusu değil. George, özellikle Louis ve Liam olmak üzere grupla ilgili sorunu olduğunu belirtti. Bunun üzerine gruptan Jay de Harry Styles hakkında "Sanırım o bir parça onur ve davranışı kaybetmedi, oysa diğerleri... Onlar küstah olduğunda gerçekten derimin altında yer alıyorlar. (ingilizcede tartışmalı olduğun bir kişi için kullanılan bir deyim.)

 

Jay sözlerine şu şekilde devam etti: "Bu sadece 14 yaşının üstündeki kızları kızdırıyor ve buna gerek yok, sadece bizimle konuşun. Bu kavga medyanın 2 grup arasında yaptığı haberlerle başladı. Sadece bunu meydana getirdi çünkü 2 İngiliz gruptuk. Sonra insanlar 'aralarında bir rekabet mi var' gibi tepki gösterdi. İyi durum, evet listelerdeyiz. Ama onlara karşı bir şeyimiz yok. Fakat sonra çok fazla bir parça kötü hisler meydana geldi." dedi.

 

Louis'ten Cevap Geldi!

Louis, bu söylenenlerden ardından twitter üzerinden cevap yazdı. Louis şu şekilde bir tweet attı: "Böylece insanlar basın konuşmalarında konuştuğunda engel oluyorum ama bu yüz yüze söylenmeyecek bir kelimeyle sonuçlanır!"

İlgili Haberler

Haberler

Sezen Aksu 2020'yi 'İnsanlık Hali' İle Kapattı!

Sezen Aksu "Demo 2" projesi kapsamında 'İnsanlık Hali'…

İrem Derici Sagopa Kajmer Şarkısı 'Vazgeçtim İnan'ı Yeniden Yorumladı!

İrem Derici bir Sagopa Kajmer şarkısı olan 'Vazgeçtim…

Gülben Ergen'den 9 Şarkılık Yeni Albüm: 'Seni Kırmışlar'

Gülben Ergen’in, 11.inci albümü olan ‘Seni Kırmışlar’…

Emir'in Yeni Şarkısı 'Ben Unutmayı Bilmem' Klibiyle Birlikte Yayınlandı

Emir'in yeni şarkısı 'Ben Unutmayı Bilmem' klibiyle…

Simge: 'Yeni Şarkılar Yolda'

Pop müziğin son yıllarda en dikkat çeken ismi Simge’nin…

Betül Demir'den Irmak Arıcı imzalı Yeni Şarkı: Toz Duman

Betül Demir yeni şarkısı "Toz Duman" ile dinleyicileriyle…

Funda Arar'dan Yeni Single: 'O Şarkıyı Çal'

Başarılı sanatçı Funda Arar'ın yeni teklisi "O Şarkıyı Çal"…

Zeynep Bastık 'Boş Yapma' İsimli Yeni Şarkısını Yayınladı!

Üretimine, teklileriyle ve iş birliktelikleriyle devam eden…

Keremcem Sessizliğini 'Geçmiş Olsun' İle Bozuyor

Uzun süredir sessizliğini koruyan Keremcem, yeni single'ı…

'Aşk Adam Seçer Mi?' Mustafa Ceceli'ye Emanet

Gülşah Tanrıöver'in yeni şarkısına Mustafa Ceceli…