Çılgın şarkıcı Özlem Tekinden samimi açıklamalar.. 

Yedi yıldır Bodrumda yaşayan rockçı Özlem Tekin, Harpers Bazaara konuştu: Yaşınız ilerledikçe olgun davranmanızı bekliyorlar ama ben 35imden sonra daha da çılgın oldum!

35 YAŞIMDAN SONRA DAHA ÇILGIN OLDUM

Kargalar adlı son albümüyle hayranlarıyla buluşan Özlem Tekin; çalışmaları nedeniyle Bodrum-İstanbul arasında mekik dokuyor. Ünlü şarkıcı; müziğe, ilişkilere ve hayata bakışını Harpers Bazaar dergisinden Buket Cengizalpe anlattı:

İnsanlar yaşınız ilerledikçe sizden daha olgun davranmanızı bekliyor. Benden böyle bir şey beklemesinler çünkü ben tam aksine 35 yaşımdan itibaren daha da çılgın oldum.

Bodrumda yaşamaktan gayet memnunum. İşime çok rahat gidip gelebiliyorum. Güneye yerleşti ve inzivaya çekildi gibi yanlış bir algı olmasın; burada da hayatın içindeyim. Provalarıma gidip geliyorum; yani bir saatlik bir uçuş mesafesiyle, Anadolu Yakasına geçmekten daha kolay bir şekilde gidebiliyorum İstanbula. Hatta ofise gider gibi, sabah gidip akşam döndüğüm de çok olmuştur. Buradaki temiz hava ve huzur, başka nerede olabilir ki...

İşimde disiplinli, planlı hareket etmeyi seviyorum. Hayatımdaki birçok şeye, duygusal iniş çıkışlara karşı da ayakta durmaya çalışırım ve dururum da.

"İŞTE HAYAT"

Ailem de Ankaradan gelip Bodruma yerleşti; çok yakın oturuyoruz. Onlarla vakit geçirmek bana çok iyi geliyor. Birbirimize bağlı bir aileyiz.

Uzun süre sabit kalamıyorum. Sporu çok seviyorum ama üç aydır alçıda olan bacağım yeni iyileştiği için bu aralar pek spor yapamıyorum. Spor müthiş bir şey; ben derslerde kahkahalarla güldüğümü hatırlıyorum. Mutluluk hormonu serotonin, sporla bolca salgılanıyor.

Yaşamımın rutine girdiğini hissettiğim anda, hemen daha önce denemediğim bir şeyi denemeye teşvik ederim kendimi. Bu tür şeyler insanı çok zinde ve uyanık tutuyor. Mesela her hafta Bodruma gitseniz, oranın güzelliğini görmemeye başlarsınız. Dolayısıyla her hafta sonu burada olacaksam da, her seferinde başka bir aktivite yapmam gerek; işte hayat!

İlgili Haberler

Haberler

Sezen Aksu 2020'yi 'İnsanlık Hali' İle Kapattı!

Sezen Aksu "Demo 2" projesi kapsamında 'İnsanlık Hali'…

İrem Derici Sagopa Kajmer Şarkısı 'Vazgeçtim İnan'ı Yeniden Yorumladı!

İrem Derici bir Sagopa Kajmer şarkısı olan 'Vazgeçtim…

Gülben Ergen'den 9 Şarkılık Yeni Albüm: 'Seni Kırmışlar'

Gülben Ergen’in, 11.inci albümü olan ‘Seni Kırmışlar’…

Emir'in Yeni Şarkısı 'Ben Unutmayı Bilmem' Klibiyle Birlikte Yayınlandı

Emir'in yeni şarkısı 'Ben Unutmayı Bilmem' klibiyle…

Simge: 'Yeni Şarkılar Yolda'

Pop müziğin son yıllarda en dikkat çeken ismi Simge’nin…

Betül Demir'den Irmak Arıcı imzalı Yeni Şarkı: Toz Duman

Betül Demir yeni şarkısı "Toz Duman" ile dinleyicileriyle…

Funda Arar'dan Yeni Single: 'O Şarkıyı Çal'

Başarılı sanatçı Funda Arar'ın yeni teklisi "O Şarkıyı Çal"…

Zeynep Bastık 'Boş Yapma' İsimli Yeni Şarkısını Yayınladı!

Üretimine, teklileriyle ve iş birliktelikleriyle devam eden…

Keremcem Sessizliğini 'Geçmiş Olsun' İle Bozuyor

Uzun süredir sessizliğini koruyan Keremcem, yeni single'ı…

'Aşk Adam Seçer Mi?' Mustafa Ceceli'ye Emanet

Gülşah Tanrıöver'in yeni şarkısına Mustafa Ceceli…