Gülşen Anne Olduktan Sonra İlk Konserini Uludağ'da Verdi...

 

Türkiye'nin en büyük kış gençlik festivali Selfy Whitefest kapsamında, doğum yapması nedeni ile sahnelere geçici bir süreliğine veda eden Gülşen buzlar kraliçesi kostümüyle Uludağ'da sahne aldı. Gülşen buzlar kraliçesi kostümü ile geri dönerken güçlü sesi ve güzel şarkıları ile dinleyicileri çığlıklara boğdu.

Anne olduğu için yaklaşık 2 ay sahnelerden uzak kalan Gülşen, sahneye 'bangır bangır' şarkısı ile çıktı. Gülşen kostümü ve dans şovları ile dinleyicilerini adeta büyüledi. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gülşen, "Her yıl buradayım bu festival çok güzel ve önemli bütün gençler burada çok harika bir ortam oluyor. Uzun bir aradan sonra sahneye çıkacağım için heyecanlıyım"dedi.

Sabah'ta yer alan habere göre doğum sonrası ilk konserini veren Gülşen "Hamilelik ve doğum sonrası ilk konserim onunda ayrıca heyecanı var üzerimde. Sanki ilk defa sahneye çıkıyorum. Hamileliğim boyunca hiç durmadan çalıştım. Doğuma sadece birkaç hafta kala ara verdim. Doğum ve sonrası büyük bir heyecan oldu gerçekten" dedi. Bebeğini özlediğini ifade eden Gülşen, "Çocuğumu çok özledim ayrılmak çok zor geldi. Yola çıkar çıkmaz başladık zaten telefondan görüntülü konuşmaya babası sürekli her anını bana fotoğraflayıp gönderiyor" diye belirtti.

İnternet sitelerinde çıkan bebeğine 2 ayrı dadı bakıyor şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Gülşen, "Biz bakıyoruz bebeğimize. Öyle yazıldığı gibi 2 tane dadı değil 1 tane dadı bile yok. Ben kendim bakıyorum çocuğuma. Ben kendim bakmak istiyorum ve büyük bir zevk ile keyifle bakıyorum. Hiçbir anını kaçırmak istemiyorum. Olabildiğince az uyuyup onunla çok vakit geçirmeye çalışıyorum. Hiçbir mimiğini kaçırmak istemiyorum. Bir başkası baksın büyüksün diye doğurmadım. Annelik görevini sonuna kadar yerine getirmek istediğim için seve seve bakıyorum" diye konuştu.

İlgili Haberler

Haberler

Sezen Aksu 2020'yi 'İnsanlık Hali' İle Kapattı!

Sezen Aksu "Demo 2" projesi kapsamında 'İnsanlık Hali'…

İrem Derici Sagopa Kajmer Şarkısı 'Vazgeçtim İnan'ı Yeniden Yorumladı!

İrem Derici bir Sagopa Kajmer şarkısı olan 'Vazgeçtim…

Gülben Ergen'den 9 Şarkılık Yeni Albüm: 'Seni Kırmışlar'

Gülben Ergen’in, 11.inci albümü olan ‘Seni Kırmışlar’…

Emir'in Yeni Şarkısı 'Ben Unutmayı Bilmem' Klibiyle Birlikte Yayınlandı

Emir'in yeni şarkısı 'Ben Unutmayı Bilmem' klibiyle…

Simge: 'Yeni Şarkılar Yolda'

Pop müziğin son yıllarda en dikkat çeken ismi Simge’nin…

Betül Demir'den Irmak Arıcı imzalı Yeni Şarkı: Toz Duman

Betül Demir yeni şarkısı "Toz Duman" ile dinleyicileriyle…

Funda Arar'dan Yeni Single: 'O Şarkıyı Çal'

Başarılı sanatçı Funda Arar'ın yeni teklisi "O Şarkıyı Çal"…

Zeynep Bastık 'Boş Yapma' İsimli Yeni Şarkısını Yayınladı!

Üretimine, teklileriyle ve iş birliktelikleriyle devam eden…

Keremcem Sessizliğini 'Geçmiş Olsun' İle Bozuyor

Uzun süredir sessizliğini koruyan Keremcem, yeni single'ı…

'Aşk Adam Seçer Mi?' Mustafa Ceceli'ye Emanet

Gülşah Tanrıöver'in yeni şarkısına Mustafa Ceceli…