Kenan Doğulu, Murat Dalkılıç, Sıla ve Gece Mayfest Sahnesinde! 9, 10 ve 11 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek 3 konsere KOMBİNE giriş bileti 80 TL yerine 39,90 TL!

Bu fırsat 09 - 10 - 11 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü?nde düzenlenecek "Mayfest Kombine? etkinliğine giriş için geçerlidir.

Mayfest İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü'nde gerçekleşecektir.

Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Kapı açılış saati 19:30, konser başlangıç saati 21:30'dur.

Etkinlik Ayakta gerçekleşmektedir.

Alınan biletler iade edilmez.

Biletlerinizi almak için 27 Nisan 2012 Cuma 12:00'dan itibaren Biletix internet sitesinden ilgili sayfaya girerek fırsat kodlarınızı bilete çevirmeniz gerekmektedir.

Fırsat kodlarınızı etkinlik gününden en geç 1 gün öncesine kadar bilete çevirmeniz gerekmektedir. Etkinlik mekanından fırsat kod çevirimi yapılmamaktadır.

Bilete çevrilmemiş Fırsat Kodlarının sorumluluğu Biletix, Organizatör ve Grupanya?ya ait değildir.

Bu fırsatımızda Biletix kullanım koşulları geçerlidir. Satılan biletlerin iadesi ve değişimi yapılamamaktadır. Biletix kullanım koşulları için lütfen tıklayınız.

Biletler sadece fırsat kodlarını bilete çeviren hesap sahibine, referans numarası ve kimlik belgesi kontrolü ile teslim edilebilir. Aldığınız fırsatları hediye etmek istiyorsanız, lütfen Grupanya'dan aldığınız fırsat kodlarını hediye ediniz. Fırsat kodları kullanılarak Biletix'ten alınan biletler, sadece kodları bilete çeviren kullanıcı tarafından teslim alınabilir.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

PopTakiP

www.facebook.com/PopTakiPfan

www.twitter.com/PopTakiP